Aktuality

 

Podzimní seminář KST 😍 #roadto2019
6. 10. 14:00 - 19:00
Město Trutnov - Hotel Davídek (Horská 140)
Program:
13:45 prezence
14:00 PhDr. Marian Jelínek, Ph.D. - Mentální příprava sportovce
16:00 Ing. Aleš Máslo - Správné časování stravy a tréninků, aby se vám sportovalo lépe a zvyšovali jste svoji výkonnost.
17:30 Martin Blaschke -...

Bylo nám ctí účastnit se této výborné akce, kterou pořádá Jarda Mollingr ze ZŠ Kapitána Jaroše. Jako na klasické olympiádě proběhlo nejdříve na atletickém stadionu slavnostní zahájení všech školních výprav za účasti olympioniků Evy Samkové a Lukáše Bauera.

Jan Hruška zvítězil na Krkonošském půlmaratonu, Jan Haas obsadil 8. místo a Jaroslav Voceďálek se umístil na 23. místě. Klukům gratulujeme, v létě potrénujeme a těšíme se na tradiční podzimní krosy!

Po roční přestávce jsme se vrátili do Dolců a díky výbornému týmovému výkonu se nám podařilo podruhé vyhrát. Do Dolců jsme si přišli užít především výbornou atmosféru, která tady vždy panuje, ale ve skrytu duše jsme pošilhávali po triumfu, který jsme získali již v roce 2016.

Rádi bychom Vás pozvali na KST seminář 21. 6. 17:00 - 20:00
místo: Trutnov
poplatek: 200,-
č.ú.: 107-6111340267/0100 (při platbě uveďte jméno do poznámky k platbě)
kapacita 20 míst

Sobotního závodu Krakonošův cyklomaraton 2018 - cyklistický závod se zúčastnilo osm našich závodníků. Již včera jsme vás "zatepla" seznámili s úspěchem Petra Holuba, nezůstaneme ale dlužni výkony ostatních.

I letos bychom Vás chtěli poprosit o krátkou zpětnou vazbu :-) Většinu přání jsme z loňska vyslyšeli a v zázemí byla k dispozici pitná voda od VaK Trutnov, pažit jako na greenu díky Lesy a Parky Trutnov, úschovna zavazadel (o kterou se postarali studenti naší koordinátorky #KST Petry Šípkové z Gymnázia Jana Nerudy v Praze), prodej produktů ENERVIT...

Na sobotu 9. června jsme chystali již pátý ročník závodu v prostředí krásného městského lesoparku na Paradráze. Díky Lesům a parkům Trutnov jsme měli trávník na hřišti vystříhaný jako kdyby se zde měla konat anglická Premier league. Samotnému závodu předcházela dlouhodobá příprava, která se završila v pátek, kdy se organizátoři a dobrovolníci sešli...

V sobotu 19. května se naši závodníci vydaly na trať Dejwyho horského běhu se startem v Peci pod Sněžkou. Aleš Zlámal, Martin Kužel, Honza Hruška, Pavel Vozka a Niki Stránělová se vydali na dvacetikilometrovou trať, Petr Javůrek, Lada Vozková, Eva Stoklasová, Petra Šípková, Petr Holub, Jaroslav Dvorský a Andy Žabčíková zvolili kratší verzi, a to...

Po úspěšných zimních kempech na Černé hoře, otevíráme kempy letní na kolečkových lyžích. Naším cílem je naučit Vás jezdit na kolečkových lyžích tak, abyste se na nich cítili bezpečně, jízdu si užívali a mohli pak sami efektivněji trénovat.

Dovolujeme si oslovit všechny sportovní nadšence a pozvat je na již 5. ročník ABB Trutnovského půlmaratonu, který se bude konat v termínu 9. 6. 2018.