Eventy/organizujeme


Běžecký závod NaHoruRun

Rádi bychom spojili co nejvíce lidí se stejnou vášní a nadšením pro sport, proto zde vznikla myšlenka štafetového běhu. Trať dlouhou 42 km ovšem můžete pokořit i sami,
a sice v kategorii jednotlivců. Samozřejmě myslíme i na Vaše děti. Proto zde bude připraven závod pro dětské kategorie spolu s bohatým doprovodným programem.
I kdybychom tímto měli zažehnout jen nepatrnou jiskřičku, myslíme si, že to má smysl. Protože láska, v našem případě tedy láska ke sportu a pohybu obecně, i hory přenáší. Proto zkuste mít toto na paměti od startu až do cílové rovinky. 


ABB TRUTNOVSKÝ PŮLMARATON

Běh pro širokou veřejnost v trutnovském lesoparku Paradráha. Závod probíhá na pětikilometrových okruzích se startem, cílem a občerstvovací stanicí na "Paradráze". Pokud si netroufnete na půlmaraton, můžete se zúčastnit běhu na 5 nebo 10 km. Pro zaměstnance ABB je vypsán speciální závod, který se běží jako memoriál Tomáše Dutky. Pro děti je připraven bohatý závodní i doprovodný program. Předškoláci závodí na 100 m, 6-10 let 800 m a 11-14 let 1 600 m, na všechny bude v cíli čekat sladká odměna. Více informací naleznete na webu: www.pulmaratontu.cz


KASPER TRUTNOVSKÉ KEMPY

Sportovní kempy jsou zaměřené na děti a mládež ve věku 6-15 let. Náplní kempů je všeobecná příprava, rozvoj schopností a dovedností hravou formou, individuální a týmové soutěže, atletika, kolečkové brusle/lyže, cyklistika, míčové hry, kooperativní soutěže, orientační běh, lanové centrum, trénink se současnými a bývalými reprezentanty ČR. Pro aktuální nabídku přejděte na web: 


#KST KURZY NA LYŽÍCH PRO VEŘEJNOST

Kurzy jsou zaměřené na zdokonalení techniky běhu na lyžích a jsou vhodné jak pro začátečníky tak závodníky, kteří chtějí prohloubit své dovednosti. V letních měsících jsou kurzy organizovány na kolečkových lyžích. Aktuální nabídku kurzů naleznete zde: 


WORKSHOPY/SEMINÁŘE

Každý rok organizujeme 1 - 2 workshopy, které jsou zaměřené zejména na testování sportovního vybavení a 1 - 2 semináře, které jsou zaměřené na sportovní trénink, výživu, regeneraci či technologii přípravy lyží.