Eventy/organizujeme


ABB TRUTNOVSKÝ PŮLMARATON - 6. ročník / 8. 6. 2019

Běh pro širokou veřejnost v trutnovském lesoparku Paradráha. Závod probíhá na pětikilometrových okruzích se startem, cílem a občerstvovací stanicí na "Paradráze". Pokud si netroufnete na půlmaraton, můžete se zúčastnit běhu na 5 nebo 10 km. Pro zaměstnance ABB je vypsán speciální závod, který se běží jako memoriál Tomáše Dutky. Pro děti je připraven bohatý závodní i doprovodný program. Předškoláci závodí na 100 m, 6-10 let 800 m a 11-14 let 1 600 m, na všechny bude v cíli čekat sladká odměna. Více informací naleznete na webu: www.pulmaratontu.cz


KASPER TRUTNOVSKÉ KEMPY - 7. ročník / 14. - 20. 7. a 21. - 27. 7. 2019

Sportovní kempy jsou zaměřené na děti a mládež ve věku 6-15 let. Náplní kempů je všeobecná příprava, rozvoj schopností a dovedností hravou formou, individuální a týmové soutěže, atletika, kolečkové brusle/lyže, cyklistika, míčové hry, kooperativní soutěže, orientační běh, lanové centrum, trénink se současnými a bývalými reprezentanty ČR. Pro aktuální nabídku přejděte na web: 


#KST KURZY NA LYŽÍCH PRO VEŘEJNOST

Kurzy jsou zaměřené na zdokonalení techniky běhu na lyžích a jsou vhodné jak pro začátečníky tak závodníky, kteří chtějí prohloubit své dovednosti. V letních měsících jsou kurzy organizovány na kolečkových lyžích. Aktuální nabídku kurzů naleznete zde: 


WORKSHOPY/SEMINÁŘE

Každý rok organizujeme 1 - 2 workshopy, které jsou zaměřené zejména na testování sportovního vybavení a 1 - 2 semináře, které jsou zaměřené na sportovní trénink, výživu, regeneraci či technologii přípravy lyží. Začátkem roku 2019 zveřejníme aktuální nabídku.