Jilemnická 50

29.01.2018

Minulý víkend jsme se zúčastnili dalšího závodu seriálu Stopy pro život. Závod byl přeložen do Roudnice a našim závodníkům se tento víkend vydařil. Jak v sobotu na skejtu, tak v neděli na klasice jsme se oba dny vraceli s pódiovými umístěními. Celkově nás tento víkend reprezentovalo 16 členů + doprovodný tým, který zajistil zejména v neděli výborný servis.

V sobotu na 25km skejtem vybojoval po pádu na startu Petr Javůrek 2. v kat. (6. celkově) Petr Holub 1. v kat. (15. celkově) Přemysl Macl 2. místo v kat., Anita Zikmundová 2. v kat., Eva Stoklasová 4. v kat. V neděli na 50km klasicky se umístil na výborném 3. místě celkově Tomáš Veber a k tomu 1. v kat. a sekundoval mu 7. místem celkově Petr Javůrek (2. v kat.). Na 25km klasicky zabojoval Jan Hruška ač se mu trošku vymstila loterie s namazanými lyžemi. Gratulujeme všem dalším KST drakům a dračicím a hrrrr na ně na Orlický maraton (3. - 4. únor)