Aktuality 

Ani podzimní měsíce neznamenají pro sportovce Kasper - Swix Teamu pohybový útlum. Přestože někteří vyrazili na dovolené, tak ani u italského jezera Lago di Garda nebo na jihu Moravy nezapomněli na ranní běh mezi vinicemi, cykloturistiku s nastoupanými 2000 metry nebo lezení na ferratách.
Ale pořád i závodíme. Eva Stoklasová doběhla v nejnabitější...

Děkujeme těm, kteří se dnes u nás zastavili při akci "Rozhýbejme Trutnov"😊

Tauplitz

30.08.2018

Na Tauplitz jsme si to jako obvykle hlavně užívali. Někdy i tří-fázové tréninky kombinované s plaváním, během a kolečkovými lyžemi jsme kompenzovali společenskými a teambuildingovými aktivitami, které jsme absolvovali se spřáteleným Glede Teamem z Jizerských hor. Akce je to velmi vydařená a již teď plánujeme další ročník tohoto soustředění.

V druhé polovině července jsme zorganizovali již VI. ročník sportovních kempů pro děti. Během třech turnusů se zde vystřídalo 130 účastníků a to od předškoláků až po patnáctileté sportovní nadšence.

25. července jsme se vydali do areálu Dolce, abychom se poprali o co nejlepší výsledky v závodě ZPA Smart Energy Triatlon. Kvůli zhoršené kvalitě vody vynechali závodníci v dětských kategoriích plaveckou část, dospělí však závodili v regulérním triatlonu 400 m plavání, 12 km kolo a 4 km běh. Do závodu štafet jsme nasadili tři týmy a tím jsme nikomu...

Bylo nám ctí účastnit se této výborné akce, kterou pořádá Jarda Mollingr ze ZŠ Kapitána Jaroše. Jako na klasické olympiádě proběhlo nejdříve na atletickém stadionu slavnostní zahájení všech školních výprav za účasti olympioniků Evy Samkové a Lukáše Bauera.

Jan Hruška zvítězil na Krkonošském půlmaratonu, Jan Haas obsadil 8. místo a Jaroslav Voceďálek se umístil na 23. místě. Klukům gratulujeme, v létě potrénujeme a těšíme se na tradiční podzimní krosy!

Po roční přestávce jsme se vrátili do Dolců a díky výbornému týmovému výkonu se nám podařilo podruhé vyhrát. Do Dolců jsme si přišli užít především výbornou atmosféru, která tady vždy panuje, ale ve skrytu duše jsme pošilhávali po triumfu, který jsme získali již v roce 2016.

Sobotního závodu Krakonošův cyklomaraton 2018 - cyklistický závod se zúčastnilo osm našich závodníků. Již včera jsme vás "zatepla" seznámili s úspěchem Petra Holuba, nezůstaneme ale dlužni výkony ostatních.
Na krátké trase předvedla skvělý výkon Petra Šípková, 102 km ujela za 3:19:21 a brala 7. místo v ženách.

Na sobotu 9. června jsme chystali již pátý ročník závodu v prostředí krásného městského lesoparku na Paradráze. Díky Lesům a parkům Trutnov jsme měli trávník na hřišti vystříhaný jako kdyby se zde měla konat anglická Premier league. Samotnému závodu předcházela dlouhodobá příprava, která se završila v pátek, kdy se organizátoři a dobrovolníci sešli...